YAPTIĞIMIZ İNTERNET SİTELERİNDEN ÖRNEKLER

Medikal sektörün cilveleri

Bugüne kadar birçok farklı marka için birçok farklı web sitesi yapmış olsak da sağlık iletişimi alanındaki kurallar gereği sizlerle sadece bazılarını paylaşabiliyoruz.

Romatizma TV

Romatizma TV, romatizma ve romatizmal hastalıklar hakkında hastaları, hasta yakınlarını ve hekimleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış bir internet sitesidir.

Romatizma TV
Romatizma TV

zadevital.com.tr

Zade Vital'in Türkiye'de tüketiciye sunulan ürünlerinin tanıtımı için hazırlanan site.

zadevital.com.tr
zadevital

buyusun.org

Büyüme ve büyüme hormonu hakkında merak ettikleriniz. Normal büyüme, büyüme geriliği, büyüme hormonu tedavisi, persentil hesaplama, büyüme takibi

buyusun.org
buyusun.org açılış sayfası ekran görüntüsü

Tetra Security Solutions

We specialize in providing secure, safe and functional products for the commercial, institutional and consumer markets.

Tetra Security Solutions

Mikrobiyota Mikrofonda

Her yönüyle mikrobiyota konuşuyoruz.

Mikrobiyota Mikrofonda

Wafer Everbar

We’ve made Wafer Everbar so that you can keep your energy up. Crispy wafers for a light snack without feeling heavy and premium dark chocolate for better fuel and satisfaction.

Wafer Everbar
Wafer everbar internet sitesi açılıy ekran görüntüsü

Mavi Çocuk

Denize dönmek için daha fazla bekleme artık, O, hepimizin geleceğidir. O, ‘Mavi Uygarlık’tır. Maviyi vatan belle ve onu karşılıksız sev. ‘Mavi Vatan’ ile ‘Mavi Uygarlığı’ buluşturmak senin elinde.

Mavi Çocuk
Mavi Çocuk açılış sayfası

Fortuna

Fortuna provides professional and technical services on structural engineering, engineering consultancy, architectural design, construction, project and construction management.

Fortuna
Fortuna internet sitesi açılış sayfası

Double Waves

With 15 years of experience in international trade, DoubleWaves energizes sources with markets, by identifying customer demands and pairing a commodity.

Double Waves

Umutlar Çiçek Açsın

Bir Tıkla, Dinle, Umutlar Çiçek Açsın, metastatik meme kanseri (mMK) ve bu kanserle birlikte yaşayan kadınların mücadelesi ile ilgili büyük çapta farkındalık yaratmak isteyen bir proje.

Umutlar Çiçek Açsın

Zade Global

Zade Gloabal Helvacızade Grubunun bir üyesidir. 135 yılı aşkın bir süredir yiyecek, sağlık ve beslenme sektöründe uzman ve yenilikçi hizmetlerini sunmaktadır.

Zade Global

Intellia Therapeutics

Pitstop North America ile birlikte yürüttüğümüz bir proje olan intelliatx.com'da CRISPR/Cas9 teknolojisi ile gen tedavisinde çığır açan Intellia’yı keşfedin.

Intellia Therapeutics

Sen Çok Yaşa

Pfizer için hazırladığımız Sen Çok Yaşa web sitesine tıklayarak, sağlıklı yaşam dosyasındaki bilgilerden kalorimetre ve su içme hatırlatıcı gibi faydalı araçlara ulaşabilirsiniz.

Sen Çok Yaşa

Çocuk Romatoloji Derneği

Çocuk Romatoloji Derneği için hazırladığımız web sitesinde, dernek ve dernek faaliyetlerinin yanı sıra çocuklarda görülen romatizmal hastalıklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çocuk Romatoloji Derneği

Servogas

Ateşe hükmederek hayata tat katan Servogas konveksiyonel fırınlarının özelliklerini ve bu fırınlarla neler yapabileceğinizi inceleyebileceğiniz web sitesi.

Servogas