YAPTIĞIMIZ İNTERNET SİTELERİNDEN ÖRNEKLER

Medikal sektörün cilveleri

Bugüne kadar birçok farklı marka için birçok farklı web sitesi yapmış olsak da sağlık iletişimi alanındaki kurallar gereği sizlerle sadece bazılarını paylaşabiliyoruz.

Harita Tatavla

Tatavla'daki tarihi, kültürel, dini değeri olan mekanları listeleyen ve hakkında bilgi veren bir site.

Harita Tatavla
Harita Tatavla internet sitesi açılış sayfası ekran görüntüsü

Adım Adım Umuda

Tıbbi Onkoloji Derneği'nin, kanserle savaşın muzaffer neferlerinin mücadelelerini anlatan bir site.

Adım Adım Umuda
Adım Adım Umuda internet sitesi açılış sayfası ekran görüntüsü

Romatizma TV

Romatizma TV, romatizma ve romatizmal hastalıklar hakkında hastaları, hasta yakınlarını ve hekimleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış bir internet sitesidir.

Romatizma TV
Romatizma TV

buyusun.org

Büyüme ve büyüme hormonu hakkında merak ettikleriniz. Normal büyüme, büyüme geriliği, büyüme hormonu tedavisi, persentil hesaplama, büyüme takibi

buyusun.org
buyusun.org açılış sayfası ekran görüntüsü

Tetra Security Solutions

We specialize in providing secure, safe and functional products for the commercial, institutional and consumer markets.

Tetra Security Solutions

Mikrobiyota Mikrofonda

Her yönüyle mikrobiyota konuşuyoruz.

Mikrobiyota Mikrofonda

Wafer Everbar

We’ve made Wafer Everbar so that you can keep your energy up. Crispy wafers for a light snack without feeling heavy and premium dark chocolate for better fuel and satisfaction.

Wafer Everbar
Wafer everbar internet sitesi açılıy ekran görüntüsü

Mavi Çocuk

Denize dönmek için daha fazla bekleme artık, O, hepimizin geleceğidir. O, ‘Mavi Uygarlık’tır. Maviyi vatan belle ve onu karşılıksız sev. ‘Mavi Vatan’ ile ‘Mavi Uygarlığı’ buluşturmak senin elinde.

Mavi Çocuk
Mavi Çocuk açılış sayfası

Fortuna

Fortuna provides professional and technical services on structural engineering, engineering consultancy, architectural design, construction, project and construction management.

Fortuna
Fortuna internet sitesi açılış sayfası

Double Waves

With 15 years of experience in international trade, DoubleWaves energizes sources with markets, by identifying customer demands and pairing a commodity.

Double Waves

Umutlar Çiçek Açsın

Bir Tıkla, Dinle, Umutlar Çiçek Açsın, metastatik meme kanseri (mMK) ve bu kanserle birlikte yaşayan kadınların mücadelesi ile ilgili büyük çapta farkındalık yaratmak isteyen bir proje.

Umutlar Çiçek Açsın

Çocuk Romatoloji Derneği

Çocuk Romatoloji Derneği için hazırladığımız web sitesinde, dernek ve dernek faaliyetlerinin yanı sıra çocuklarda görülen romatizmal hastalıklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çocuk Romatoloji Derneği

Servogas

Ateşe hükmederek hayata tat katan Servogas konveksiyonel fırınlarının özelliklerini ve bu fırınlarla neler yapabileceğinizi inceleyebileceğiniz web sitesi.

Servogas

Mimta Mimarlık

Farklı ihtiyaçlar için aydınlatma çözümleri sunan Mimta Mimarlık için hazırladığımız web sitesi.

Mimta Mimarlık

Serpil Tekin

Yıllarca uluslararası şirketlerde yöneticilik yaptıktan sonra moda alanında kendi markasını oluşturan Serpil Tekin için hazırladığımız web sitesinde, birbirinden şık kıyafetleri inceleyebilir, site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Serpil Tekin

Atölye Silis

Bir seramik atölyesi olan Atölye Silis için tasarladığımız web sitesinde sergiler, tasarımlar ve atölyeler seramik meraklılarını bekliyor.

Atölye Silis

Standyum

Soyut fikirlere somut şekiller veren Standyum için hazırladığımız web sitesinde stant, fuar alanı, endüstriyel tasarım, mağaza içi uygulama ve perakende teşhir çözümlerine göz atabilirsiniz.

Standyum

Beygü Gökçin

Çok yönlü bir sanatçı olan Beygü Gökçin'in kişisel sitesi. Sanatçının resimlerinin yanı sıra müzikal çalışmalarına da yer veriliyor.

Beygü Gökçin
beygugokcin.com